Bayraklı İkinci El Pembe Koltuk Takımı Alım Satım işi İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot tarafından gerçekleştirilmiştir.

İkinci el eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile yerinde anında nakit olarak alıyoruz.

İzmir'in her yerine ikinci el eşya hizmeti veriyoruz. Niğdeliler spot firması olarak sizlerin taleplerini ve ihtiyaçlarını gözeterek en kaliteli ikinci el eşya ürünlerini sunmaya devam ediyoruz. Evinizin ihtiyaçları için ikinci el ürünleri tercih ediyor ve fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. En kaliteli koltuk takımlarını sizler için seçiyor ve hizmete sunuyoruz. Görselde yer alan salon takımı pembe renkte olup, iki adet üçlü iki adet de tekli koltuktan oluşmaktadır. Eğer ihtiyaç duyduğunuz bir ürün ise kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü inanılmaz cazip fiyat teklifimiz sizi bekliyor. Kaliteli ve güvenilir ikinci el eşya alışverişinin en doğru adresinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bizi arayarak tüm ikinci el eşyalar için hem ürün özelliklerini hem de uygun fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz.

En uygun fiyatlı ikinci el eşyalar iddia ediyoruz ki bizde.

Her türlü ikinci el bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, klima, ankastre set, fırın, ocak, ev, ofis, yazlık, otel eşyanız için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz eşyanızın fotoğraflarını çekerek WhatsApp üzerinden bize ulaştırmak. İzmir de kullanılmış ikinci el veya sıfır eşya alım satım işleriniz için İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot garantisi ve güvencesi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Spotçu İzmir Niğdeliler Spot 'tan yaptığınız her türlü eşya alım satım işlemleriniz için nakliye hizmetini bedava sunuyoruz.

Firmamızdan yaptığınız eşya satım işlemi için nakit paranızı anında ödüyoruz.

| 5 Üzerinden 5 Puan | Ortalama 100 Kullanıcı Deneyimi

Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.

Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.