Konak İkinci El Tek Kişilik Başlıklı Baza Alım Satım işi İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot tarafından gerçekleştirilmiştir.

İkinci el eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile yerinde anında nakit olarak alıyoruz.

Yatağınız eskidiyse ve artık yeni bir yatak almak için bütçeniz yetersiz geliyorsa siz de ikinci el temiz ürünleri tercih edebilirsiniz. İzmir Niğdeliler spot firması olarak sizlere sıfır niteliğinde ikinci el yatak, baza ve başlık takımlarını sunuyoruz. Her bütçeye hitap eden farklı renk ve ölçülerde tüm yatakları firmamızda bulmanız mümkündür. Sadece yatak değil eviniz için ihtiyacınız olan tüm eşyaları ikinci el ve uygun fiyatlı olarak firmamızdan temin edebilirsiniz. İkinci el eşya denilince akla gelen ilk firma olarak sizlere en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz. Fiyatlarımızı en alt seviyede tutarak her bütçeye hitap etmeye özen gösteriyoruz. Siz de acil ev eşyası ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat tekliflerimizi ve size sunduğumuz ürünlerin özelliklerini daha detaylı öğrenmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

En uygun fiyatlı ikinci el eşyalar iddia ediyoruz ki bizde.

Her türlü ikinci el bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, klima, ankastre set, fırın, ocak, ev, ofis, yazlık, otel eşyanız için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz eşyanızın fotoğraflarını çekerek WhatsApp üzerinden bize ulaştırmak. İzmir de kullanılmış ikinci el veya sıfır eşya alım satım işleriniz için İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot garantisi ve güvencesi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Spotçu İzmir Niğdeliler Spot 'tan yaptığınız her türlü eşya alım satım işlemleriniz için nakliye hizmetini bedava sunuyoruz.

Firmamızdan yaptığınız eşya satım işlemi için nakit paranızı anında ödüyoruz.

| 5 Üzerinden 5 Puan | Ortalama 100 Kullanıcı Deneyimi

Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.

Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.