Bornova Spotçular Çarşısı İkinci El Altus Buzdolabı Alım Satım işi İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot tarafından gerçekleştirilmiştir.

İkinci el eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile yerinde anında nakit olarak alıyoruz.

Spot ve ikinci el eşya denilince akla İzmir’in en gözde ikinci el eşya alım ve satımını yapan Niğdeliler firması geliyor. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz. Sizlerin eşya gereksinimine cevap veren hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tüm ikinci el eşyaları sunmaya devam ediyoruz. Aniden bozulan ev eşyalarınızın yerine sıfır niteliğinde olan ikinci el eşyalarımızdan birini satın alabilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek eşyaları detaylı olarak inceleyebileceğiniz gibi, direk sitemiz üzerinden de görebilirsiniz. Aklınıza takılan en ufak soru için bizi 7-24 dilediğiniz zaman aramanız da mümkündür. Kalite, güven ve en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçmek için geç kalamamanızı öneriyoruz!

En uygun fiyatlı ikinci el eşyalar iddia ediyoruz ki bizde.

Her türlü ikinci el bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, klima, ankastre set, fırın, ocak, ev, ofis, yazlık, otel eşyanız için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz eşyanızın fotoğraflarını çekerek WhatsApp üzerinden bize ulaştırmak. İzmir de kullanılmış ikinci el veya sıfır eşya alım satım işleriniz için İzmir Spot İkinci El Niğdeliler Spot garantisi ve güvencesi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Spotçu İzmir Niğdeliler Spot 'tan yaptığınız her türlü eşya alım satım işlemleriniz için nakliye hizmetini bedava sunuyoruz.

Firmamızdan yaptığınız eşya satım işlemi için nakit paranızı anında ödüyoruz.

| 5 Üzerinden 5 Puan | Ortalama 100 Kullanıcı Deneyimi

Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.

Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.